Internetlåneudbyderne med ÅOP og andre låneoplysninger. Se forklaringer i bunden.

Siden er under opbygning, men alle data er korrekte.

Id1Låne NavnÅOP (Maks)ÅOP (Min)Åop (10t12m)TelefonnrTelefontidMailadresseChatLångiver
113Basisbank19.554.9534.67022 0929kundecenter@basisbank.dk
143Foeniksprivatlaan26.4919.5526.5info@foeniksprivatlaan.dk
139Dk28.816.128.8info@dk.foxyfinans.com
140Ekspertlaan36.820.736.8info@ekspertlaan.dk
133Annafinans36.815.549.4info@annafinans.dk
153Modusfinans42.0912.843.1info@modusfinans.dk
105Santander43.3211.9543.327021 3131ma-fr 10-16support@santanderconsumer.dkSantander
123Minilån45.48.842.1info@minilaan.dkAgency
163Sparxpres45.4919.5641.78info@sparxpres.dk
156Nordiclaan46.3511.5446.35info@nordiclaan.dk
138Der46.3527.1646.36info@der.dk
131Paymark Finans46.368.8146.36paymarkfinans@paymarkfinans.dkD:E:R
111Spargo Finans46.3611.9446.359999 9555ma-sø 8-22spargofinans@spargofinans.dkJaL-EASY
129Leasy46.4516.0646.368888 8888leasy@leasy.dk3C RETAIL
162Selenefinans48.327.746.7info@selenefinans.dk
125Zetfinans51.530.9530.957777 7702info@zetfinans.dk
118Lån Let52.324.746.77020 58228-21, w:10-17kontakt@lånlet.dkBasisbank
128Nordkisk Lån55.12749.4info@nordisklån.dkCenteo
132Alfalaan74.22749.4info@alfalaan.dkBasisbank
141Extracash74.22751info@extracash.dk
145Hgfinans74.227.549.4info@hgfinans.dk
146Hotlaan74.22749.4info@hotlaan.dk
161Robotlaan74.22749.4info@robotlaan.dk
119Ferratum124.22124.22124.227020 1047kundeservice@ferratum.dkFerratum
126Zaplo151.8151.8151.8info@zaplo.dk
155Nordcredit162.09142.23155.32info@nordcredit.dk
117Bedre kredit246.1246.1246.17875 0503ma-to 9-15info@bedrekredit.dk
124Kassekreditten339.84316.79319.697170 1060ma-fr 9-17info@kassekreditten.dk JaFinans 247
150Kvikto339.84316.79316.79info@kvikto.dk
148Kreditnu450.03450.03450.03info@kreditnu.dk
127Mini Finans666.69666.69666.697171 8888ma-fr 9-17kontakt@minifinans.dkJaFinans 247
137Cashper707.5707.5707.5info@cashper.dk
154Momentlaan748.04748.04748.047874 4511info@momentlaan.dk
164Turbolån761.5476.15476.1544422 40459-19, w:9-16info@turbolån.dkJa
130Vivus999816.67816.67info@vivus.dk
114Go Kredit999631.579997199 1003ma-fr 10-15kundeservice@gokredit.dk
135Bonuslaan999999761.54info@bonuslaan.dk
160Remember9997.5122.31http://www.remember.dk/kontaktEnterCard
152Letfinans9994.68999info@letfinans.dk
102Privatlån Plus10.965.6310.96Santander
103Ikano Bank37.57.337.54355 6600ma-fr 9-16Ikano Bank
112Express Bank43.453.9739.76
109Resursbank44.8535.6132.31Resursbank
107Aurora49.949.949.9Aurora
147Iqfinans51.530.9530.95
165Unofinans74.22749.4
144Folkelaanet408.7521.22921747
149Kronelan706.4706.4706.4
122Simbo706.4706.4706.4
158Primalån99920.7999
101Banknorwegian99910.3338.78Banknorwegian

Tlf-tid: “Afskåret” til hel time.
ÅOP (eks): ÅOP ved lån på 10.000 kr. over 12 måneder.